Семінар ANSYS BRANCH 13-го “FRIDAY” у м.Дніпрі!

ТОВ «СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП», офіційний дистриб’ютор компанії ANSYS Inc. в Україні. Посилання на сторінці вендора, запрошує фахівців інженерних спеціальностей та керівників компаній всіх форм власності та академічних закладів прийняти участь у Семінарі ANSYS BRANCH, що буде присвячений обзору нових можливостей та практичного застосування програмного забезпечення ANSYS.

Мета семінару

Ознайомити з новими інструментами та технологіями комп’ютерного моделювання інженерних задач, що з’явилися в продуктах ANSYS за останній рік. Як і раніше, на заході буде приділено увагу як розрахункам на міцність, так і задачам гідрогазодинаміки. Ми не тільки розповімо, але й продемонструємо нові можливості по підготовці моделей та побудові високоякісних сіток у Mechanical та Fluent, переваги нового інтерфейсу Mechanical, моделювання процесу 3D-друку металевим порошком в модулі Additive та інше.

Окрім цього, відвідувачі семінару зможуть задати питання щодо вирішення практичних задач, сформувати задачі для програми навчання, вихідні дані для інженерного консалтингу, тощо.

Дата та місце проведення семінару:

м. Дніпро
13 грудня 2019 р.
Готель Premier Hotel Abri (адреса: спуск. Ярморочний, 1, Локація проведення семінару - Зал “Прем’єр” 5 поверх готелю, Кофе брейк - 2 поверх готелю.)

Контакти для реєстрації на семінар:

Тел.: 044 494 4460 / 066 703 8314

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

 

Реєстрація (5 поверх): 09:30 - 10:10
Початок семінару: 10:10
Закінчення семінару: 15:00

Участь у семінарі є безкоштовною. Необхідною умовою для участі в заході є обов’язкова реєстрація з підтвердженням від організатора заходу.

 

Організатор заходу

ТОВ «СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП», (https://www.ansys.soften.com.ua) – офіційний дистриб’ютор американської компанії ANSYS Inc. в Україні. Посилання на сторінці вендора.

Місце проведення семінару:

Premier Hotel Abri

Premier Hotel Abri

Зал “Прем’єр” 5 поверх готелю

Зал “Прем’єр” 5 поверх готелю


Печать   E-mail