Семінар, присвячений до виходу нового релізу програмного забезпечення ANSYS V.18

ТОВ «СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП», офіційний дистриб’ютор компанії ANSYS Inc. в Україні, запрошує всіх бажаючих фахівців інженерних спеціальностей з державних та приватних компаній та організацій, а також з вищих навчальних закладів, прийняти участь у семінарі, що присвячений виходу нової 18-ї версії програмного забезпечення ANSYS та буде проведений в декількох містах України.

 

Мета семінару – демонстрація нових можливостей розрахункового функціоналу та поділитися досвідом успішного використання продуктів ANSYS в інженерній практиці. Відвідувачі заходу матимуть можливість ознайомитись з новими технологіями комп’ютерного моделювання та прикладами їх практичного застосування в інженерних проектах, що отримали значні конкурентні переваги за рахунок оптимізації виробів з використанням продуктів ANSYS. Дати проведення семінару:

Київ      |25 травня 2017 р.

Харків  |30 травня 2017 р.


Програма семінару:

  • Нові можливості та перспективи практичного застосування технології топологічної оптимізації в ANSYS Mechanical.
  • Моделювання процесу термічної обробки сталей та розрахунок властивостей термооброблених деталей за допомогою програмного забезпечення ANSYS та DANTE.
  • Прийом спрощеного моделювання зварювання. Вирішення задач магнітогідродинаміки в ANSYS CFX.
  • CFD розрахунок БПЛА в середовищі ANSYS CFX. Прийоми оптимізації та прискорення робочого процесу.
  • Чисельне дослідження аеродинамічних характеристик малогабаритних літальних апаратів на базі композиції (комбінування) квадрокоптера і літака.
  • Аналіз робочих та міцнісних характеристик мікро-гідротурбін при різних режимах експлуатації.
  • Досвід використання ANSYS у дослідженнях елементів корпусів легкоброньованих машин.
  • Моделювання задач льодової экзарації
  • Зміни в ліцензуванні від розробника програмного забезпечення ANSYS.  
  • Програми навчання та багато іншого.

Протягом семінару відвідувачі заходу будуть мати можливість безпосереднього спілкування зі спеціалістами ТОВ СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП щодо технологій ANSYS, ліцензування, консалтингу, проведення навчання і таке інше.  
Участь в семінарі є безкоштовною. Необхідною умовою для участі в заході є обов’язкова завчасна реєстрація з підтвердженням від організатора заходу.


Зворотній зв’язок:

Розділ присвячений семінару: http://www.ansys.soften.com.ua/seminar-ansys-18.html
Контактна особа заходу: Анастасія Стовбур
Електрона адреса: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Тел.для зв’язку:
+38 044 494-44-60
+38 063 023-84-33


Організатор заходу:

ТОВ «СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП», офіційний дистриб’ютор американської компанії ANSYS Inc. в Україні

Україна, м.Київ,
вул. Еспланадна, б.20, оф. 1107

ANSYS Inc. http://www.ansys.com
Розробник програмного забезпечення в галузі чисельного моделювання, розрахунку лінійних та нелінійних, стаціонарних та нестаціонарних просторових задач механіки деформівного твердого тіла, механіки конструкцій, механіки рідини та газу, теплопередачі, електродинаміки, акустики, проектування електроніки, а також розрахунку зв'язаних задач.


Печать   E-mail