Запрошення на Семінар, присвячений розрахунковому коду ANSYS!

ТОВ «СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП», офіційний дистриб’ютор компанії ANSYS Inc. в Україні, запрошує фахівців інженерних спеціальностей та керівників компаній всіх форм власності та академічних закладів прийняти участь у Семінарі ANSYS, що буде присвячений огляду нових можливостей та практичного застосування програмного забезпечення ANSYS.

Мета семінару

Ознайомити з новими інструментами та технологіями комп’ютерного моделювання інженерних задач, що з’явилися в продуктах ANSYS за останній рік. Як і раніше, на заході буде приділено увагу як розрахункам на міцність, так і задачам гідрогазодинаміки. Ми не тільки розповімо, але й продемонструємо Fluent, переваги нового інтерфейсу Mechanical, моделювання процесу 3D-друку металевим порошком в модулі Additive та інше. Окремо заплановані доклади з системного моделювання таких програмних продуктів ANSYS SBU (SCADE, Medini, VRX) та Апаратного забезпечення компанії НР (досвід побудови вископродуктивних обчислювальних систем (HPC - High-Performance Computing) для моделювання в продуктах ANSYS.

Окрім цього, на зустрічі, користувачі програмного забезпечення ANSYS зможуть задати питання щодо вирішення практичних задач, сформувати задачі для програми навчання, вихідні дані для інженерного консалтингу, тощо.

Дата та місце проведення семінару:

м. Київ
20 листопада 2019 р.
Прем'єр Готель Либідь (адреса: площа Перемоги 1, зал Галицький Секція «А» (другий поверх готелю)).

Контакти для реєстрації на семінар:

Тел.: 044 494 4460 / 066 703 8314

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

 

Реєстрація: 08:30 - 09:30
Початок семінару: 09:30
Закінчення семінару: 14:00

Участь у семінарі є безкоштовною. Необхідною умовою для участі в заході є обов’язкова реєстрація з підтвердженням від організатора заходу.

 

Організатор заходу

ТОВ «СОФТ ІНЖИНІРИНГ ГРУП», ( https://www.ansys.soften.com.ua ) – офіційний дистриб’ютор американської компанії ANSYS Inc. в Україні. Посилання на сторінці вендора.

Місце проведення семінару:

Прем'єр Готель Либідь

зал Галицький Секція «А»


Печать   E-mail